DOMÁCÍ DORUČENÍ V RÁMCI ZEMĚ!

Produkty na našich stránkách budou dodány nejpozději do 5 dnů od objednávky a doručeny způsobem dle Vašeho výběru. Nemůžeme převzít odpovědnost za pozdní dodání od našeho logistického partnera. Můžete zažádat o doručení na pracoviště nebo do Vašeho bydliště v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

Doporučujeme Vám, abyste uvedli adresu pro doručení, kde Vás nebo Vašeho zástupce může najít náš kurýr mezi 9:00 a 17:00. Během objednávkového procesu můžete zadat další informace o doručení do sekce komentáře (např. zvonek, vrátný, jméno zástupce atd.). Máte-li jakékoli problémy s doručením, zavolejte prosím na zákaznický servis našeho smluvního logistického partnera, kde můžete získat přesné informace pomocí sledovacího kódu uvedeného v potvrzovacím dopise.

Váš balíček bude vždy doručen do Vašeho domova nebo na výdejní místo. Náklady na doručení činí 89 Kč (v případě výdejního místa) a 89 Kč (v případě doručení domů).

PLATBA V HOTOVOSTI NEBO PLATEBNÍ KARTOU KURÝROVI (PLATBA ÚČTENKY)

Hodnotu Vaší objednávky zaplatíte kurýrovi. Poté obdržíte potvrzení o přijetí balíčku a zaplacení platby. V případě výdejních míst, můžete za svůj balíček zaplatit u výdejních míst.

BARION PLATBA

Pokud zvolíte tuto možnost, bude Vaše platba provedena prostřednictvím mezinárodně uznávaného a bezpečného platebního systému Barion se všemi potřebnými ověřeními, kde můžete platit kartami Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a American Express vhodnými pro online platby.

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?

Kontaktujte nás:

E-Mail: [email protected]