Na produkty Smartwatcherz se vztahuje 90denní 100% záruka vrácení peněz. Naše řemínky a doplňky jsou vyrobeny ručně z těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby se perfektně hodily k vašim hodinkám a hodinky Vám dokonale padly!
„Při tvorbě a provozu našeho internetového obchodu je prvořadým hlediskem spokojenost zákazníka! Při online nakupování naši zákazníci nemohou vidět naše produkty na vlastní oči, takže je přirozené, že garantujeme, že to, co obdrží, odpovídá popisu a obrázkům na webu. V souladu s tím jsme zavedli naši 90denní 100% záruku vrácení peněz, se kterou se zavazujeme našim zákazníkům bez otázek vrátit kupní cenu a náklady na poštovné, pokud nebudou spokojeni s produktem, který obdrželi!” – Bálint Horváth, zakladatel Smartwatcherz

Proto Vás žádáme, pokud nejste spokojeni se zaslaným produktem, pokud se Vám nelíbí barva, máte špatnou velikost nebo s ním máte jiné problémy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle +420234715428 nebo na e-mailové adrese [email protected] a my Vám pomůžeme problém vyřešit.

Pokud odstupujete, obratem vám vrátíme kupní cenu a poštovné bez dotazů!